• Обновено
20 Парчиња/многу 350MM(35CM)*2.4 mm осветлување светилка цевка за 17 17 инчен Монитор CCFL светлина

20 Парчиња/многу 350MM(35CM)*2.4 mm осветлување светилка цевка за 17 17 инчен Монитор CCFL светлина

Rating 
DEN 465.60

Залиха
Во магацинот.


Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Основни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
is_customized:
Yes
Бренд Име:
beented
Број На Модел На:
17 инчен Монитор CCFL
Со USB:
N
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
SONY Модел:
PlayStation

Најдобри понуди