• Обновено
Повторно Нула Кара Hajimeru Isekai Seikatsu Natsuki Субару Качулка Грб Јакна Outwear Панталони Спортски Одговараат На Аниме Cosplay Носии

Повторно Нула Кара Hajimeru Isekai Seikatsu Natsuki Субару Качулка Грб Јакна Outwear Панталони Спортски Одговараат На Аниме Cosplay Носии

Rating 
DEN 2052.00
DEN 2159.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : S M L XL XXL Прилагодите
Боја : како на сликата
Материјал : Полиестер+Памук Мешавина
Пакет Вклучувајќи : Грб+Панталони
Забелешка : Ако сакате кошула ве молиме контактирајте со нас!
Грб
S : Рамо(39cm) Биста(92cm) Ракав(57cm) Должина(62cm)
У : на Рамо(40cm) Биста(96cm) Ракав(59cm) Должина(64cm)
L : Рамо(41cm) Биста(100cm) Ракав(60cm) Должина(66cm)
XL : Рамо(43cm) Биста(104cm) Ракав(62cm) Должина(68cm)
XXL : Рамо(44cm) Биста(108cm) Ракав(63cm) Должина(69cm)
Панталони
S : Половината(50-86cm) на Колкот(96cm) Должина(98cm)
М : Половината(52-90cm) на Колкот(100cm) Должина(100cm)
L : Половината(56-94cm) на Колкот(104cm) Должина(101cm)
XL : Половината(60-96cm) на Колкот(108cm) Должина(103cm)
XXL : Половината(62-100cm) на Колкот(112cm) Должина(105cm)
shipping Policy
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Факултативна Превозот Методи
Ако сакате побрзо превозот и како да се користи Експрес сервис како EMS, UPS-от, DHL, TNT, FEDEX, ќе им понуди конкурентна цена со попуст, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации. Во нормална состојба, стоката ќе се доставуваат во рок од 37 работни дена по превозот.
КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ-ПРЕВОЗОТ ПРОМОЦИЈА
Ние надградба на превозот метод да се Изразат услуга atomically ако вашата нарачка вкупно повеќе од 200.0 ДОЛАРИ, вклучувајќи ги комбинираат превозот надомест. Ќе ја добиете вашата цел побрзо и побезбедно од Воздухопловната мали парцели.
Парцели во Задоцнување : Ако парцела одложена во превозот (повеќе од 20 дена од датумот на испраќање), ве молиме контактирајте со нас преку трговија јасли .
Услуги на клиентите : Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку трговија јасли секое време, ние ќе среќен да им помогне на вас како е можно поскоро.
Жалба
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите Aliexpress.
ЗАТОА што : Ние ќе се обезбеди побрзо и побрзо решение од Aliexpress. Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети.
Политика На Враќање
Се враќа ќе биде прифатена само ако некој објект е грубо погрешно или примени во грешка или оштетена состојба во 14 дена. И купувачот ќе се одговорни за враќање на трошоците. Целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот се врати стоката. Да се охрабруваат да го прочитате преглед пред поставување на својата цел. Треба да имате било какви прашања, ние го поздравуваме вашиот e-mail да разговараат во понатамошни детали. Ние ќе ги одговори сите прашања на најдоброто од нашата способност.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Број На Модел На:
cc-367
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Natsuki Субару
Материјал:
Полиестер+Памук Мешавина

Најдобри понуди