• Обновено
Најновите 3PCS/Set Торта Чипка Клипови Кујна Додатоци Печење Алатки Cupcake Торта Работ Страна Цвет Издлаби Climper Украсување Клипови

Најновите 3PCS/Set Торта Чипка Клипови Кујна Додатоци Печење Алатки Cupcake Торта Работ Страна Цвет Издлаби Climper Украсување Клипови

Rating 
DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Најновите 3 PCS/Set Торта Чипка Клипови Кујна Додатоци Печење Алатки Cupcake Торта Работ Страна Цвет Издлаби Climper Украсување Клипови
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Чипка Работ Страна Декоративни Резба Моделирање Алатки Сет
Големина : Прибл Должина 8.3* 1cm,
Модел : Обрасци Испратени По Случаен Избор
Пакет : 3 PCS/Set, 1 Set/Многу во Блистер Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
2. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ќе се одговори во 24hours.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
HOMEHOW
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
Торта Чипка Клипови
Торта Алатки Тип:
Торта Чипка Клипови
Чипка Моделирање Клипови Материјал:
ЕКО Нерѓосувачки Челик Клипови За Торта Чипка Работ Деко
Моделирање Алатки За Дизајн:
Чипка Украсување Клипови Печење Алатки 310
Моделирање Алатки Големина:
Околу Должина 8.3 * 1cm 3PCS Чипка Клипови За Торта Деко
Моделирање Алатки Пакет:
3PCS/Set Sugarcraft Торта Декорирање Алатки Чипка Клипови
Моделирање Алатки Предност:
Голема Продажба На Високо Квалитетни 1 Година Гаранција Евтини Цена
Моделирање Алатки Функција:
Лесна Апликација Нерѓосувачки Челик Трајни Печење Алатки
Торта Алатки Апликација:
Фондан Gumpaste Моделирање Алатки Сет
Поврзани производи:
Различни Дизајн На Торта, Моделирање На Алати Цевки Млазницата
Поврзани Производи 2:
Торта Cupcake Cookie Бисквит Пица Кифла Печење Алатки
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Најдобри понуди