• Обновено
Аниме Amanchu Hikari Kohinata Futaba Ooki Пи Ninomiya Cosplay Костим Сопствени Направени

Аниме Amanchu Hikari Kohinata Futaba Ooki Пи Ninomiya Cosplay Костим Сопствени Направени

Rating 
DEN 3247.00
DEN 4272.00
-24 %

Залиха
Во магацинот.

Аниме Amanchu Hikari Kohinata Futaba Ooki Пи Ninomiya Cosplay Костим Сопствени Направени
Целосен Сет : Здолниште+Грб+Вратоврска
Грижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без кајгана
Единица : cm
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Amanchu
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Компоненти:
целосен сет
Знаци:
Hikari Kohinata Futaba Ooki Пи Ninomiya

Најдобри понуди