• Обновено
LoveLive! Љубовта Телевизија Kotori Minami Cheerleaders Летна Униформа Фустан Бански Костуми Perfect Ноќта На Вештерките Cosplay Костим За Жените Девојка Целосен Сет

LoveLive! Љубовта Телевизија Kotori Minami Cheerleaders Летна Униформа Фустан Бански Костуми Perfect Ноќта На Вештерките Cosplay Костим За Жените Девојка Целосен Сет

Rating 
DEN 2832.00

Залиха
Во магацинот.


Love Live! Rin Hoshizora Cheerleaders Жени, Девојки Лето Униформа Фустан Cosplay Костим
Вклучувајќи : Вест+Здолниште+Ракавици+Headwear+Чорапи+Pompon*2
Ткаенини : Плетени Ткаенини+Обичен ткаат+Предиво
Боја : Розева
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,Една големина(Custom) Жени Мал : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Треба да Ширина 39cm Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in, Треба да Ширина 40cm Големи : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in, Треба да Ширина 41cm X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in, Треба да Ширина 42cm
Забелешка : Ако не големина одговара, можете да изберете "Една Големина" , ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова, Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam. Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба.Ви благодариме!

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
sky0593
Бренд Име:
COSMORE
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Плетени Ткаенини+Обичен ткаат+Предиво
Знаци:
kotori minami
Компоненти:
Вест+Здолниште+Ракавици+Headwear+Чорапи+Pompon*2
боја:
Сина
Ткаенини:
Плетени Ткаенини+Обичен ткаат+Предиво
категорија:
cosplay костим
Вклучувајќи:
Вест+Здолниште+Ракавици+Headwear+Чорапи+Pompon*2
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,One size(Custom)
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Најдобри понуди