• Обновено
Топла Свадба Булчински Кристал Кристал Бисер Шноли Diamante Коса Клип Чешел Накит За Жените Коса Мода Накит Тиара

Топла Свадба Булчински Кристал Кристал Бисер Шноли Diamante Коса Клип Чешел Накит За Жените Коса Мода Накит Тиара

Rating 
DEN 154.00
DEN 256.80
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу. 2.Ние ќе брод вашата предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупно цел трошоци како што е подолу : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Во Песната Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25 - 60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 25 - 50 работни дена >=$5.00 Да Продавачот за Испорака Метод 25 - 45 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 10 - 25 работни дена >=$5.00 Да DHL/ EMS/Федекс/SF-експрес(бесплатно) 7-10 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди).Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство постигнување на нашата цел.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
H66JM
Материјал:
бисер
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
ckcl

Најдобри понуди