• Обновено
Бесплатен Превозот ФДУ Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик 55pcs Торта Декорирање Млазници Поставите Нова Пластична Кутија

Бесплатен Превозот ФДУ Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик 55pcs Торта Декорирање Млазници Поставите Нова Пластична Кутија

Rating 
DEN 1295.52

Залиха
Во магацинот.


1.Опис : 55pcs differnet торта декорирање млазници поставена во новиот дизајн кутија(52pcs s/s млазници+2 парчиња цвет нокти+1pcs спојка(Случаен се Меша за 52pcs)
2.Предмет Бр. : HB0225 N
3.Тежина : 531g
4.Материјал : не ' рѓосувачки челик 18/8(304)
5.Помина SGS/ФДУ/LFGB тестирање
6.Работи со стандардот /големи спојка и кеси.
7.Лесно е да се чува чист и употреба
8.Високо отпорен на корозија

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
HB0225N
Бренд Име:
MRF
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик 18/8(304)
Пакет:
пластична кутија

Најдобри понуди