• Обновено
50pcs За SONY PlayStation 4 PS4 Контролер DualShock 4 Маскирна Меки Силиконски Кожата Покрие Случај Школка за заштита површината на курирската служба DHL

50pcs За SONY PlayStation 4 PS4 Контролер DualShock 4 Маскирна Меки Силиконски Кожата Покрие Случај Школка за заштита површината на курирската служба DHL

Rating 
DEN 4104.00
DEN 4319.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Се надеваме на вашето разбирање!!
Pls остави порака за бојата што сакате,или ние ќе ги испрати по случаен избор!!
Карактеристики : Висок квалитет со силиконска кожа за PS4 безжична или кабелска контролер Не се лизга површина е одличен за обезбедување на подобар зафат за да се подобри игри перформанси Притискање на копчиња со погодни за сечење обезбеди удобен операција И заштита за да се спречи прашина, гребнатини, оштетување и секојдневна употреба Компатибилен со : ps4 контролер Мека, лесна и трајни силикони материја Забелешка : Случај само, контролорот не се вклучени.
Пакетот Вклучува : 50 x Заштитна Силиконска Кожа Случај за PS4 Контролер

Основни карактеристики

Број На Модел На:
YXPJ0038BK
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Со USB:
NO
is_customized:
YES
SONY Модел:
PlayStation4
SONY Модел:
PlayStation4

Најдобри понуди