• Обновено
Kagerou Проектот Takane Enomoto Ен Cosplay Костим JK Училиште Униформа Џемпер+Здолниште+Кошула

Kagerou Проектот Takane Enomoto Ен Cosplay Костим JK Училиште Униформа Џемпер+Здолниште+Кошула

Rating 
DEN 2956.00
DEN 3359.52
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Kagerou Проектот Takane Enomoto Ен Cosplay Костим JK Училиште Униформа Џемпер+Здолниште+Кошула
Колет се вклучени : Џемпер+Здолниште+Кошула
М Биста 84 Половината 67
L Биста 88 Половината 72
XL Биста 92 Половината 76
Мери со рака, може да имаат 1-3cm грешка

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Kagerou Проектот Takane Enomoto Костим
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
џемпер+здолниште+кошула
Знаци:
Takane Enomoto

Најдобри понуди