• Обновено
Homebrew Во линија Термометар и Топката Вентил,Bi-метал Термометар ,Homebrew пиво

Homebrew Во линија Термометар и Топката Вентил,Bi-метал Термометар ,Homebrew пиво

Rating 
DEN 1185.00
DEN 1823.52
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Homebrew Во линија Термометар и Топката Вентил,Bi-метал Термометар ,Homebrew пиво
Опис :
На сите приклучоци на термометар собранието се од нерѓосувачки челик.
Го користите овој уред, за да види температура на вашиот жолт кога ладење или оборотните. 2" themometer сонда дава инстант читање. Термометар Опис : · 2 инчен матични · 0-220 степени целзиусови и калибрира · 3 инчен двојна скала целзиусови степени и целзиусови Weldless термометар за полнење, тоа добро прилагодени за kettles. Пакет содржи : 1* * * Во-линија Термометар и Топката Вентил

Основни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
ELECQUEEN
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Пијалак Плоча Чилер Следење
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бар Додатоци Тип:
Во согласност Термометар Следење
Име:
во согласност термометар
Со:
топката вентил
Функција:
Домаќинство Термометри
Стил:
Homrew пиво
Материјал:
Matel
Количина:
1
квалитет:
Висок
Тип:
Дома Пијалак Термометар
тип 1:
Dial Термометар
Функција:
во парк

Најдобри понуди