• Обновено
Мотор LED Пак Сигнали Индикатор Светлото Flasher Светлина DC12V за kawasaki ZZR600 ZX9R ZX7R ZX6R ZX636 ZX12R Моторот, Сопирачки, Светлина

Мотор LED Пак Сигнали Индикатор Светлото Flasher Светлина DC12V за kawasaki ZZR600 ZX9R ZX7R ZX6R ZX636 ZX12R Моторот, Сопирачки, Светлина

Rating 
DEN 405.00
DEN 431.04
-6 %

Залиха
Во магацинот.

Мотор LED Пак Сигнали Индикатор Светлото Flasher Светлина DC12 V за kawasaki ZZR600 ZX9 R ZX7 R ZX6 R ZX636 ZX12 R Моторот, Сопирачки, Светлина Fitment : За Kawasaki ZZR600 2005-2008 година За Kawasaki ZX9 R 1998-2003 За Kawasaki ZX7 R 1996-2003 За Kawasaki ZX6 R 1998-2004 За Kawasaki ZX636 2003-2004 За Kawasaki ZX12 R 2000-2005 Супер светло и долготрајни Брзо вклучување/исклучување на времето за одговор Совршено се вклопува за обтекател дупки Лесна инсталација, без сечење, дупчење или измената се бара Спецификација : Led кол : 12pcs секоја светлина Работен напон : DC 12 V светла боја : жолто Леќа боја : чад 2-жица конекција : Жолта за позитивни, црна за негативни Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл пак сигнали flasher Светлина

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Пак Сигнали Индикатор Flasher Светлина:
мото додатоци
Мотор LED Пак Светлина Светилка:
DC12V
мотор кочница светлина:
1 пар
Пак Сигнали Индикатор Светлина:
kawasaki ZZR600 ZX9R ZX7R ZX6R ZX636 ZX12R

Најдобри понуди