• Обновено
Род и тапа пиво барут пумпа,нема спојка

Род и тапа пиво барут пумпа,нема спојка

Rating 
DEN 2640.00

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : Род и тапа пиво барут пумпа,нема спојка
Пумпа : Месинг+нерѓосувачки челик( пиво цевка и се стега)
Тапа : Месинг ,chromeplated,НИ стил
Конектор : 5/8 G'

Основни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
chilibeerit
Количина:
1
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
допрете со compensator
сертификација:
CIQ
Бар Додатоци Тип:
Пиво барут пумпа сет
Метал Тип:
Дувачкиот+нерѓосувачки челик

Најдобри понуди