• Обновено
2017 Одлична Кристал Свадба Чешел Косата Додатоци Сребрена Свадба Headpiece Рачно Изработени Жените Опаѓањето На Накит Чешли

2017 Одлична Кристал Свадба Чешел Косата Додатоци Сребрена Свадба Headpiece Рачно Изработени Жените Опаѓањето На Накит Чешли

Rating 
DEN 746.00
DEN 1065.60
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GuXi-ty160
Материјал:
Кристално
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
Queenco
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Романтични
Материјал:
Кристали
боја:
Сребро.
Тип:
жените чешел косата
Occassion:
Свадба, Забава, Матурска

Најдобри понуди