• Обновено
Пак Сигналот Индикатор Светлото За SUZUKI DL 1000/650 V-Strom/Авантура/XT SFV 650 Gladius Мотоцикл предо/Странично Blinker Светилка

Пак Сигналот Индикатор Светлото За SUZUKI DL 1000/650 V-Strom/Авантура/XT SFV 650 Gladius Мотоцикл предо/Странично Blinker Светилка

Rating 
DEN 1345.00
DEN 1415.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка -Состојба : Резервни 100% Нов -Материјал : lampholder : ABS Пластика+Гума; леќа : PC -Светло wattage : 12 V/21 W -Позиција : предното или Задното - ширината на дното : 48mm*33mm -Кабел должина : 110mm -екстра кабли со приклучок само да се даде како подарок. Ако тоа не одговара, ве молиме не користете го за и рачно да се поврзете на cabl e. -Светла Боја : Жолто -Леќа Боја : Бриши/Дим/ Amber -Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет-W ithout инструкции -Количина : 1 пар Fitment : Suzuki DL 1000 V-Strom 2014-2018 Suzuki DL 650 V-Strom XT 2015-2018 Suzuki DL 650 V-Strom Авантура 2015-2018 Suzuki DL 650 V-Strom 2012-2018 Suzuki SFV 650 Gladius 2009-2018
( Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Модел и Годината во оваа Fitment Пред цел )

Основни карактеристики

Бренд Име:
ДИВЈАК
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Најдобри понуди