• Обновено
TTCR-II Автомобил Додатоци Висок Квалитет splasher Mudguard Кал Чувари Клапи Поздравниот Чувари Одговара За Infiniti QX50 2013 до 2015 Sitckers

TTCR-II Автомобил Додатоци Висок Квалитет splasher Mudguard Кал Чувари Клапи Поздравниот Чувари Одговара За Infiniti QX50 2013 до 2015 Sitckers

Rating 
DEN 2304.00
DEN 2880.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Автомобил Додатоци ЗА Infiniti QX50 2013 до 2015
Вклучува :
Комплетен Сет на 4 Парчиња Кал Клапи (2 парчиња Front L/R & 2 парчиња Задните L/R) Висок Степен на ABS пластика

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Име На Модел:
LX-282
Специјални Функции:
заштита
Бренд Име:
TTCR-II
Објектот Дијаметар:
2.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2013-2015
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
40cm

Најдобри понуди