• Обновено
AHL Мотоцикл Делови на Мотор 2 парчиња Издувен Вентил Матични за ХОНДА CRF250 Р 2004-2009 / CRF250 X L 2004-2013 ( 2*издувни гасови )

AHL Мотоцикл Делови на Мотор 2 парчиња Издувен Вентил Матични за ХОНДА CRF250 Р 2004-2009 / CRF250 X L 2004-2013 ( 2*издувни гасови )

Rating 
DEN 3024.00
DEN 3359.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Што си ја купил вентил ние подарок вентил нафта печат !
Состојба : 100% Сосема нов
Пакетот вклучува : 2 парчиња издувен вентил(2 парчиња издувни гасови)
Боја : како на сликата ќе видите
Одговара за : Хонда CRF250 R 2004-2009 CRF250 X CRF250 L 2004-2013
Тип на вистински производ може да се разликува со слика покажа,ние покажа истата слика како референца.

Основни карактеристики

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Висина:
8.21cm
Бренд Име:
AHL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.595cm
Зафатнина (ml):
250
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Материјал Тип:
Како на сликата покажа
Име На Модел:
CRF250R CRF 250 R X L CRF250X CRF250L вентил на матични
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина
Пакет:
2 парчиња вентил
is_customized:
Yes

Најдобри понуди