• Обновено
Нов Висок Излез МОТОЦИКЛ MAGNETO Stator Серпентина За ЈАМАХА Т-MAX500 од 2004 до 2007 година

Нов Висок Излез МОТОЦИКЛ MAGNETO Stator Серпентина За ЈАМАХА Т-MAX500 од 2004 до 2007 година

Rating 
DEN 5616.00
DEN 6240.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Опис :
Направен од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Позитивни критики!
Економски цени!
Количина : 1pc
Квалитет : Leval На
Состојба : 100% Нови
Производ Стил : Stator серпентина
За објектот :
погодни за : ЈАМАХА Т-MAX 500 2004 до 2007 година

Основни карактеристики

Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
T MAX 500 TMAX500 TMAX 500 2004 2005 2006 2007 Stator серпентина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Бакар
Специјални Функции:
повисока сила
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Зафатнина (ml):
500
боја:
како на слика
Потекло:
Кина(Копно)
ОДГОВАРА ЗА:
T MAX 500 TMAX500 TMAX 500
Година:
2004 2005 2006 2007

Најдобри понуди