• Обновено
Мотоцикл откопчување Заклучување + 2 Копчиња За Хонда CBR CBR600RR 03-06 929 954 1100XX VFR800 CB400 CB600 CB900 CB1300 VTR1000

Мотоцикл откопчување Заклучување + 2 Копчиња За Хонда CBR CBR600RR 03-06 929 954 1100XX VFR800 CB400 CB600 CB900 CB1300 VTR1000

Rating 
DEN 1274.00
DEN 1370.40
-7 %

Залиха
Во магацинот.

Мотоцикл откопчување Заклучување + 2 Копчиња За Хонда CBR CBR600 RR 03-06 929 954 1100 XX VFR800 CB400 CB600 CB900 CB1300 VTR1000
Ве молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање SKU :
Бренд Нови Откопчување Lock & Клучеви
Опис
Conditon : Резервни 100% Нови
Одлична Состојба
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум&пластика
Доаѓа во комплет како што е прикажано на слики
Без инсталирате инструкции
Лесно да се инсталира
Fitment:
За Хонда CBR600 F4 1999-2000 CBR600 F4 I 2001-2006
За Хонда CBR929 2000-2002
За Хонда CBR954 2002-2003
За Хонда CBR1100 XX 1999-2006
За Хонда CB900 CB919 F 2002-2007
За Хонда CB1300 2003-2010 ST1300 2003-2011
За Хонда CB400 VTEC 1999-2010 NC39 MCE CB600
За Хонда CBR600 RR 2003-2006
За Хонда CB600 1999-2010
За Хонда VFR800 2003-2008
За Хонда VTR1000 2001-2005
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
- 1x откопчување Кодот
- 1x Копче

Основни карактеристики

Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
XF-2805
Објектот Висина:
0cm
Специјални Функции:
како опис

Најдобри понуди