• Обновено
ВО UR HAND Мажите Глуждот Чизми Мода Посочи Пети Чизми Патент СТП Кожа Секојдневен Стил Големина 39-44

ВО UR HAND Мажите Глуждот Чизми Мода Посочи Пети Чизми Патент СТП Кожа Секојдневен Стил Големина 39-44

Rating 
DEN 2073.00
DEN 2591.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


>>>Патент Кожа Мажите Глуждот Чизми Мода Посочи Пети Чизми Секојдневен Стил Големина 39-44
Големина Совети : - големината на чевлите е Кинески големина, Нашите НИ големината не е стандард НАС големина; - Вие треба да изберете големина според вашиот метри должина. Ако не сте сигурни за точниот големина, можете да кликнете Контакт со Нас!!!
Ве молиме овозможи 0.5-1 см разликува поради прирачник за мерење. Нормално е дека новите нешто мириса на прв. Ставање на производот надвор за неколку дена ќе го направи мирисот исчезне.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Бренд Име:
во ur hand
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Мажите Чизми
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
есен,пролет
Мажите материјал на горниот ' s површина:
супер-влакна кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Декорација:
Тока
Пол:
Мажи
Подигнете Тип:
Моден Чизми

Најдобри понуди