• Обновено
Бесплатен Превозот 38pcs/многу 10мм Мулти Бои Цвеќиња Lampwork Стаклени Монистра Spacer Монистра за Изработка на Накит

Бесплатен Превозот 38pcs/многу 10мм Мулти Бои Цвеќиња Lampwork Стаклени Монистра Spacer Монистра за Изработка на Накит

Rating 
DEN 185.00
DEN 264.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Samandbeads Накит Ко ; Ltd
Материјал :
Lampwork Стаклени Монистра
Големина на :
Монистра 10x10mm
Дупка 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мулти Боја
Количина :
38pcs како Минимум за
Дел Бр.
LGB01
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот 38pcs/многу 10мм Мулти Бои Цвеќиња Lampwork Стаклени Монистра Spacer Монистра за Изработка на Накит
ЗАБЕЛЕШКА : Сликите се земени од реалниот акции под бела светлосни ефекти,па се произведуваат може да се појави
малата големина и боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран,ве молиме обратете се до големина
imformation на описи.Па ве молиме да се реализира овој пред наддавање,ви Благодариме!
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 120pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
55g
Број На Модел На:
LGB01
is_customized:
Yes

Најдобри понуди