• Обновено
трговија на големо 5 насоки 7-8мм рамен слатководни бисер насоки

трговија на големо 5 насоки 7-8мм рамен слатководни бисер насоки

Rating 
DEN 1722.00
DEN 1871.52
-8 %

Залиха
Во магацинот.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$55
$35
$28.99
$49.99
wy-приклучок-крај
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас. Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина. Познатиот Град Бисер Ние продажба на сите видови на слатководни образован бисер со различен облик, големина и боја. Ако имате било какви прашања и барања. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене .Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. ви благодариме

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Копче
Бисер Квалитет:
AA
Материјал:
бисер
Објектот Дијаметар:
7-8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
7-8mm
Бренд Име:
ELEISPL
боја:
Бела
Материјал Тип:
бисер насоки
бисер големина:
appro7-8mm
Обликот:
леб форма
единица количина:
5 насоки
Должина:
38cm секое влакно

Најдобри понуди