• Обновено
Бесплатен Превозот Природни Сина Turquoises Rondelle Лабава Монистра 15 Влакно 6 8 10 MM Изберете Големина За Изработка на Накит

Бесплатен Превозот Природни Сина Turquoises Rondelle Лабава Монистра 15 Влакно 6 8 10 MM Изберете Големина За Изработка на Накит

Rating 
DEN 83.00
DEN 110.40
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани Купувачи :
Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакет
Значи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуација
Се надевам дека вашиот разбере
Tonyandbeads
Tonyandbeads Накит Ко ; Ltd
Бесплатен Превозот Природни Сина, Тиркизна Rondelle Лабава Монистра Изберете Големина
Должина : 15"
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликуваат
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 1 влакно како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди нарачката откако плаќање

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30G
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Бренд Име:
Тони и Монистра
Број На Модел На:
ТИРКИЗНА
Надворешниот Дијаметар:
6 8 10 MM

Најдобри понуди