• Обновено
Бесплатен Превозот 250Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка 4mm Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY

Бесплатен Превозот 250Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка 4mm Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY

Rating 
DEN 47.00
DEN 67.20
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Samandbeads Накит
Материјал :
4mm Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка
Големина на :
Монистра : 4mm
Дупка : 0.8 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
17 Бои-1 или Мешани
Количина :
300pcs како Минимум за
Дел Бр.
GPB01
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот 17 COLORS 250 Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Монистра 4mm Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја може да се разликуваат!
Боја На Графикон :
Дел од објектот фото :
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 300pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
GPB01
is_customized:
Yes

Најдобри понуди