• Обновено
снабдување DIY мода накит Додаток,Акрилик Монистра,овална форма лежиште лежиште,На Фенер Монистра,12*8ММ,Мешавина Боја

снабдување DIY мода накит Додаток,Акрилик Монистра,овална форма лежиште лежиште,На Фенер Монистра,12*8ММ,Мешавина Боја

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.


снабдување DIY мода накит Додаток,Акрилик Монистра,овална форма лежиште лежиште,На Фенер Монистра,12*8ММ,Мешавина Боја
дијаметар 8мм,должина 12mm
прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 2,5 MM

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
0.003
Број На Модел На:
02220
боја:
микс боја
Пакет:
100pcs во многу,OPP вреќа
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12*8MM

Најдобри понуди