• Обновено
Mini. нарачката е $7!3мм Убава Фацетирани Црна Хематит Круг Лабава Монистра 15

Mini. нарачката е $7!3мм Убава Фацетирани Црна Хематит Круг Лабава Монистра 15

Rating 
DEN 188.00
DEN 235.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот!3мм Убава Фацетирани Црна Хематит Круг Лабава Монистра 15"
Хематит
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 3мм
Должина Со Ширина : 3мм Црна Види Фото hem20

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
hem20
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
40g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3mm

Најдобри понуди