• Обновено
Бесплатен Превозот AAAA Квалитет Црна полски Мат Оникс Agates Круг Монистра 15 Влакно 4 6 8 10 12 14 ММ Изберете Големина За Накит

Бесплатен Превозот AAAA Квалитет Црна полски Мат Оникс Agates Круг Монистра 15 Влакно 4 6 8 10 12 14 ММ Изберете Големина За Накит

Rating 
DEN 50.00
DEN 67.20
-26 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани Купувачи :
Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакет
Значи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуација
Се надевам дека вашиот разбере
Tonyandbeads
Tonyandbeads Накит Ко ; Ltd
Бесплатен Превозот Црна Полски Мат Оникс Ахат Круг Лабава Монистра
4 6 8 10 12 14 MM Изберете Големина ве молиме
Должина : 15"
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликуваат
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 1 влакно како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди нарачката откако плаќање

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs beads, 6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads, 12mm 32pcs beads, 14mm 23pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30G
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Ахат
Бренд Име:
Тони и Монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
4 6 8 10 12 14 MM

Најдобри понуди