• Обновено
Бесплатен Превозот 10X14MM Turquoises Рамен Овална Монистра 15 Влакно Изберете Бои За Накит Одлуки Нема.TB6

Бесплатен Превозот 10X14MM Turquoises Рамен Овална Монистра 15 Влакно Изберете Бои За Накит Одлуки Нема.TB6

Rating 
DEN 174.00
DEN 231.84
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани Купувачи :
Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакет
Значи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуација
Се надевам дека вашиот разбере
Tonyandbeads
Tonyandbeads Накит Ко ; Ltd
Бесплатен Превозот Тиркизна Рамен Овална Скапоцен Камен Монистра Изберете Бои
Должина : 15"
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликуваат
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 1 влакно како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди нарачката откако плаќање

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
White, Blue
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30G
Број На Модел На:
TB6
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Бренд Име:
Тони и Монистра
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10X14MM

Најдобри понуди