• Обновено
снабдување DIY модна Хривнија Додаток,Кристалните Зрнца,Квадратен Облик,класа Австрија Кристал,8 Бои

снабдување DIY модна Хривнија Додаток,Кристалните Зрнца,Квадратен Облик,класа Австрија Кристал,8 Бои

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.


снабдување DIY модна Хривнија Додаток,Кристалните Зрнца,Квадратен Облик,класа Австрија Кристал,8 Бои
димензии : дијаметар 8ММ
Прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 1 MM
50pcs во многу

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
0.001
Број На Модел На:
02180
Пакет:
OPP вреќа и кутија
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8MM
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Најдобри понуди