• Обновено
Бесплатен Превозот 100Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка 6mm Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY

Бесплатен Превозот 100Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка 6mm Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY

Rating 
DEN 60.00
DEN 86.40
-31 %

Залиха
Во магацинот.


Samandbeads Накит
Материјал :
6mm Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка
Големина на :
Монистра : 6mm
Дупка : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
17 Бои-1
Количина :
80pcs како Минимум за
Дел Бр.
GPB04
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот 17 COLORS 100 Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Монистра, 6mm Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја може да се разликуваат!
Боја На Графикон :
Дел од објектот фото :
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 100pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
GPB04
is_customized:
Yes

Најдобри понуди