• Обновено
снабдување DIY мода накит Додаток,Антички Акрилик Шеќер Монистра,10ММ Тркалезна Форма на Крст,Мешавина Боја

снабдување DIY мода накит Додаток,Антички Акрилик Шеќер Монистра,10ММ Тркалезна Форма на Крст,Мешавина Боја

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.


снабдување DIY мода накит Додаток,Антички Акрилик Шеќер Монистра,10ММ Тркалезна Форма на Крст,Мешавина Боја
димензии : дијаметар 10ММ,
Крстот Дупка,дупката е со дијаметар е за 2 MM

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.001
Број На Модел На:
02258
боја:
микс боја
Пакет:
200 компјутери во многу
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10MM

Најдобри понуди