• Обновено
Mini. нарачката е $7!3x5mm Природни Црна Хематит Цилиндрична Цевка Лабава Монистра Spacer 15

Mini. нарачката е $7!3x5mm Природни Црна Хематит Цилиндрична Цевка Лабава Монистра Spacer 15

Rating 
DEN 138.00
DEN 172.80
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Mini. нарачката е $7!3x5mm Природни Црна Хематит Цилиндрична Цевка Лабава Монистра Spacer 15"
ФА-ПРОДАВНИЦА М aterial Хематит Големина
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 3мм
Должина Со Ширина : 3x5mm Боја Црна Количество Види Подолу Стандарден Дел Не 3x5mtsg Забелешка

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Број На Модел На:
hem15
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
40g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
3x5mm

Најдобри понуди