• Обновено
Бесплатен Превозот Howlite Turquoises Heishi Монистра 15 Влакно 4 6 8 MM Изберете Големина За Накит Одлуки Нема.TB8

Бесплатен Превозот Howlite Turquoises Heishi Монистра 15 Влакно 4 6 8 MM Изберете Големина За Накит Одлуки Нема.TB8

Rating 
DEN 62.00
DEN 83.04
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани Купувачи :
Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакет
Значи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуација
Се надевам дека вашиот разбере
Tonyandbeads
Tonyandbeads Накит Ко ; Ltd
Бесплатен Превозот Howlite Тиркизна Heishi Скапоцен Камен Монистра Изберете Големина
Должина : 15"
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликуваат
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 1 влакно како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди нарачката откако плаќање

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs beads, 6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TB8
Објектот Тежина:
30G
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Бренд Име:
Тони и Монистра
Надворешниот Дијаметар:
4 6 8 MM

Најдобри понуди