• Обновено
Mini. нарачката е $7! 10мм Убава Црна Хематит Плоштад Слобода Монистра 15

Mini. нарачката е $7! 10мм Убава Црна Хематит Плоштад Слобода Монистра 15

Rating 
DEN 200.00
DEN 249.60
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот! 10мм Убава Црна Хематит Плоштад Слобода Монистра 15"
Хематит
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 10мм
Должина Со Ширина : 10мм Црна Види Фото hem24

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
hem24
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Тежина:
100g
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm

Најдобри понуди