• Обновено
XINYAO 50pcs Злато Сребрена Боја Лабава Кристал Кристал Монистра 6 8 10 12 mm Метал Rondelle Spacer Монистра За Diy Изработка на Накит

XINYAO 50pcs Злато Сребрена Боја Лабава Кристал Кристал Монистра 6 8 10 12 mm Метал Rondelle Spacer Монистра За Diy Изработка на Накит

Rating 
DEN 67.00
DEN 86.40
-22 %

Залиха
Во магацинот.
Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
rondelle кристал Монистра
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Објектот Тежина:
F1477
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бакар+кристал/кристално
Тип:
rondelle монистра
Големина:
6mm/8мм/10мм/12mm кол
боја:
злато/сребрена
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Стил:
кристал монистра, 6mm
дизајн:
кристал монистра, 8mm
Функција:
кристал монистра 10мм
Шема:
злато spacer монистра,сребро spacer монистра
Тип На Објект:
rondelle spacer монистра

Најдобри понуди