• Обновено
Mini. нарачката е $7!2x4mm Природни Црна Хематит Цилиндрична Цевка Лабава Монистра Влакно 15

Mini. нарачката е $7!2x4mm Природни Црна Хематит Цилиндрична Цевка Лабава Монистра Влакно 15

Rating 
DEN 168.00
DEN 209.76
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Mini. нарачката е $7!2x4mm Природни Црна Хематит Цилиндрична Цевка Лабава Монистра Влакно 15"
ФА-ПРОДАВНИЦА М aterial Хематит Големина
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 2mm
Должина Со Ширина : 2x4mm Боја Црна Количество Види Подолу Стандарден Дел Не 2x4mtsg Забелешка

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
hem14
Бренд Име:
SexeMara
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
30g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2x4mm

Најдобри понуди