• Обновено
Бесплатен Превозот 25Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка 10мм Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY

Бесплатен Превозот 25Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка 10мм Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY

Rating 
DEN 91.00
DEN 129.60
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Samandbeads Накит
Материјал :
10мм Лабава Стакло Бисер Spacer Мушка
Големина на :
Монистра : 10мм
Дупка : 0.8 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
17 Бои-1
Количина :
80pcs како Минимум за
Дел Бр.
GPB02
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот 17 COLORS 80 Pcs Круг Топката Лабава Стакло Бисер Spacer Монистра 10мм Бела Црна Браун Индиго се Меша За Накит Одлуки Занает DIY
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја може да се разликуваат!
Боја На Графикон :
Дел од објектот фото :
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 80pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
GPB02
is_customized:
Yes

Најдобри понуди