• Обновено
Mini. нарачката е $7!4mm Убава Жолта Хематит Круг Лабава Монистра 15

Mini. нарачката е $7!4mm Убава Жолта Хематит Круг Лабава Монистра 15

Rating 
DEN 123.00
DEN 153.60
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот!4mm Убава Жолта Хематит Круг Лабава Монистра 15"
Хематит
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 4mm
Должина Со Ширина : 4mm Жолта 105pcs hem4

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
hem4
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Жолта
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm

Најдобри понуди