• Обновено
бесплатен превозот 100pcs 64-960 накит наоѓање 8x26mm антички сребрен злато, бронза позлатен pendant кауција метал монистра легура монистра

бесплатен превозот 100pcs 64-960 накит наоѓање 8x26mm антички сребрен злато, бронза позлатен pendant кауција метал монистра легура монистра

Rating 
DEN 312.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HYBEADS
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
64-960
Објектот Дијаметар:
8

Најдобри понуди