• Обновено
трговија на големо 60 компјутери 9-10мм Половина drilled Копчето слатководни бисер

трговија на големо 60 компјутери 9-10мм Половина drilled Копчето слатководни бисер

Rating 
DEN 2208.00
DEN 2399.52
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас. Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина. Познатиот Град Бисер Ние продажба на сите видови на слатководни образован бисер со различен облик, големина и боја. Ако имате било какви прашања и барања. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене .Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. ви благодариме

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Копче
Бисер Квалитет:
АА+
Материјал:
бисер
Објектот Дијаметар:
9-10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
9-10мм
Бренд Име:
ELEISPL
боја:
Бела
Материјал Тип:
половина drilled бисер
бисер големина:
приближно 9-10мм
Обликот:
во близина на половина тркалезна форма
единица количина:
60pcs

Најдобри понуди