• Обновено
Mini. нарачката е $7!6mm Убава Црна Хематит Круг Лабава Монистра 15

Mini. нарачката е $7!6mm Убава Црна Хематит Круг Лабава Монистра 15

Rating 
DEN 142.00
DEN 177.60
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот!6mm Убава Црна Хематит Круг Лабава Монистра 15"
Хематит
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 6mm
Должина Со Ширина : 6mm Црна 69pcs hem2

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
hem2
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
60g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm

Најдобри понуди