• Обновено
Бесплатен Превозот Црвено Carnelian Agates Круг Гем Монистра 15 Влакно 4 6 8 10 12MM Изберете Големина За Изработка на Накит

Бесплатен Превозот Црвено Carnelian Agates Круг Гем Монистра 15 Влакно 4 6 8 10 12MM Изберете Големина За Изработка на Накит

Rating 
DEN 96.00
DEN 127.20
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Tonyandbeads Накит Ко ; Ltd
Бесплатен Превозот Црвено Carnelian Ахат скапоцен камен Монистра 4 6 8 10 12 MM
Должина : 15"
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликуваат
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 1 влакно како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди нарачката откако плаќање

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs beads, 6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads, 12mm 32pcs beads, 14mm 21pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30G
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Ахат
Бренд Име:
Тони и Монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
4 6 8 10 12MM

Најдобри понуди