• Обновено
3*4mm 1000pcs Бела црна Мешана Боја Фацетирани Кварц Rondelle Кристално стакло Бисери ѓердан Хривнија DIY spacer најдобри Наоди.

3*4mm 1000pcs Бела црна Мешана Боја Фацетирани Кварц Rondelle Кристално стакло Бисери ѓердан Хривнија DIY spacer најдобри Наоди.

Rating 
DEN 326.00
DEN 651.84
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан. Тоа е 5 ред лежиште(38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред .ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно пред да ред
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15
,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.
Опис На Производот
Топката Мушка Големина : 3*4mm
Голем Попуст (Мин.$15 Мешани Цел)
8*10мм 100pcs Бела Фацетирани Кварцен Кристал Rondelle стаклени Монистра Бесплатен Превозот на Големо Хривнија DIY spacer Наоди. САД$ 22.81 /многу
500 парчиња / многу
10ММ Бел Кристал Spacer UNQWF Метал Злато Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За DIY хривнија Накит што НИ$ 5.48 /многу
100 парчиња / многу
Евтини 10ММ Бел Кристал Spacer QIN Сребро Злато Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За DIY хривнија Накит што НИ$ 5.48 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 10ММ Мешана Боја Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За DIY Накит што НИ$ 5.48 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 8ММ Мешана Боја Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За DIY Накит што НИ$ 4.28 /многу
100 парчиња / многу
10мм 200pcs/многу Мешана боја по случаен Микро Отвори Диско Топка Кристал Shamballa Монистра.Трговија на големо! Акции Многу!Хривнија DIY накит US$ 23.53 /многу
200 парчиња / многу
Висок Квалитет на бесплатен превозот Мешани 10 Боја по Случаен долго виткање цевки кристал shamballa монистра. Трговија на големо лежиште за нараквица US$ 18.82 /многу
30 парчиња / многу
10мм 300pcs/многу Мешана боја по случаен CZ Диско Топка Shamballa Кристал Монистра.Трговија на големо! Акции!Се Меша Многу!Хривнија DIY накит US$ 35.08 /многу
300 парчиња / многу
Црна Фабрика Цена 1.5 mm најлон 160 M/175yards/многу Кинески ОП,E Јазол String Најлон Кабелот Јаже за Shamballa Хривнија накит US$ 6.38 /многу
175 метри / многу
Висок Квалитет 10мм Бела Микро Отвори CZ Диско Топка топли Кристално Shamballa Монистра.Трговија на големо! Акции Многу!Хривнија DIY да може да се меша бои. САД$ 11.81 /многу
100 парчиња / многу
Најдобри 8мм Fasion Црна Топла Хематит Изгубат топка Монистра Shamballa Наоди се Вклопуваат DIY Хривнија Лежиште за нараквица DIY Накит US$ 10.48 /многу
200 парчиња / многу
Мешана Боја 10ММ Смола Кристал Shamballa Монистра,Топката Буци Монистра за Ѓердан DIY Кошарка Жени Jewelry Jewelry US$ 14.

Основни карактеристики

Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
ААА-Супер
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
lapetus
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Најдобри Кристално
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
2061 Многу
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
квалитет:
Супериорен(Сите Производи Се Проверуваат Пред Превозот)
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,DIY

Најдобри понуди