• Обновено
24MM анти-brozen Легура pendant,накит, Додаток,Мал Pendant Шарм Декорација,Метал Ајфеловата Кула

24MM анти-brozen Легура pendant,накит, Додаток,Мал Pendant Шарм Декорација,Метал Ајфеловата Кула

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.


24 MM анти-brozen Легура pendant,накит, Додаток,Мал Pendant Шарм Декорација,Метал Ајфеловата Кула
димензии : Висина 24 MM
виси дупка,дупката е со дијаметар е 2 MM
20pcs во многу

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Круша Форма
Објектот Тежина:
0.003
Број На Модел На:
02246
Дијаметар:
24mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
монистра боја:
анти-brozen
Пакет:
OPP вреќа и кутија
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
24mm

Најдобри понуди