• Обновено
7MM 102Pcs Природна Бела Корални Мушка Изгубат Насоки Накит Монистра Додатоци

7MM 102Pcs Природна Бела Корални Мушка Изгубат Насоки Накит Монистра Додатоци

Rating 
DEN 447.00
DEN 508.32
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот
(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)
Функција :
100% Сосема Нов
Материјал : корални
Боја : бела
Пакет : OPP вреќа
Пакет Содржина :
102 компјутери-2 насоки / многу
метар

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Корални
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
about 0.5g/pc
Број На Модел На:
751
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
7mm

Најдобри понуди