• Обновено
Mini. нарачката е $7!8мм Убава Црна Хематит Плоштад Слобода Монистра 15

Mini. нарачката е $7!8мм Убава Црна Хематит Плоштад Слобода Монистра 15

Rating 
DEN 188.00
DEN 235.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот!8мм Убава Црна Хематит Плоштад Слобода Монистра 15"
Хематит
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 8mm
Должина Со Ширина : 8mm Црна Види Фото hem18

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
hem18
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm

Најдобри понуди