• Обновено
16 Дизајн Природен Камен Чакал Форма 2mm-10мм Lapis Lazuli Тигар око Diy Помине Уметност Накит Одлуки Украс Подарок Занает одлуки

16 Дизајн Природен Камен Чакал Форма 2mm-10мм Lapis Lazuli Тигар око Diy Помине Уметност Накит Одлуки Украс Подарок Занает одлуки

Rating 
DEN 48.00

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот
Материјал : Природен Камен/ Школка
Количина : 30g/Многу
Се користи За : Подарок Помине Уметност ,Факултативна паста , Изработка на Накит

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SS01
Објектот Тежина:
0.03
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Бренд Име:
CAMDOE DANLEN
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Нередовноста
Објектот Тежина:
30g/lot
Накит Тип 2:
природен камен изработка на накит
Накит Тип 3:
Жените шарм изработка на накит
Накит Тип 4:
Помине Уметност
Накит Тип 5:
Рачно изработени со рака DIY
is_customized:
Yes

Најдобри понуди