• Обновено
80pcs Мешани Глеѓ Лента Свеста Цилиндар Тапан Голема Дупка Мушка Одговара Хривнија Синџир

80pcs Мешани Глеѓ Лента Свеста Цилиндар Тапан Голема Дупка Мушка Одговара Хривнија Синџир

Rating 
DEN 1131.00
DEN 1242.72
-9 %

Залиха
Во магацинот.


1
S ize
10мм*10мм
2 Дупка 5 mm 3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Мат erial Цинк Легура
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede( Мешани )
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM); Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Кристал
Објектот Дијаметар:
10*10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
20 gram
Број На Модел На:
сјај
Материјал:
Метал

Најдобри понуди