• Обновено
5pcs/многу DIY Тема рачно производство Murano Стакло Голема Дупка Монистра Шарм Одговара Европа Нараквици Ѓердани Додатоци Накит Наоди

5pcs/многу DIY Тема рачно производство Murano Стакло Голема Дупка Монистра Шарм Одговара Европа Нараквици Ѓердани Додатоци Накит Наоди

Rating 
DEN 65.00
DEN 72.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Нови Пристигне Големо 5pcs/многу Случаен Мешана Боја Chinesae рачно производство Marano Стакло Голема Дупка Монистра 10*14mm се Вклопи во Европската Накит Ѓердан Хривнија DIY Изработка на Накит Додатоци Наоди DIY Монистра
Објектот Количество 5pcs
Точка Бр.
Кинески Marano Стакло Голема Дупка Монистра 001
Објектот Материјали
Стакло
Главната Боја
Случаен Мешана Боја
Објектот Околу Големина
Прибл : 10*14mm
Објектот Форма
Тркалезна Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage се Вклопи во Европската Накит Ѓердан Хривнија DIY Одлуки
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината на монистра : 10x14mm Прибл,дупка големина е околу 5 MM ве Молиме да не слика големината на монистра,ве молиме проверете ја големината ви треба ,тогаш може да се избегне проблеми ,ви благодариме ! (Бидејќи бисери направени од рачно изработени ,се надевам, ќе може да се разбере. ) 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1. Акрилик Монистра :
2. Кристал Монистра : 3. Метал Шарм Монистра Pendant : 4. Голема Дупка Монистра : 5. Порцелански Монистра : 6. Кристал Зрнца : ** Други Бои За Монистра
** Се други популарни топла продажба предмети тука~~
** Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
** Шопинг Процес
** За Превозот
1.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
2.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-30days. за изведување.
3.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 30 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
4.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 150(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
5. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
** Изразат Следење На Веб-Страница
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
** Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
3g
Број На Модел На:
Murano Стакло Голема Дупка Монистра 001
Материјал:
Стакло
боја:
случаен мешавина боја
Големина на:
Прибл
облик:
станот круг
Стил:
Кинески Обоени Глазура Стаклени Монистра
Погодни За :
Фенси Европската накит ѓердан Хривнија DIY Одлуки
Објектот Дијаметар:
14mm

Најдобри понуди