• Обновено
2017 Нови За Ѓердан&Хривнија 10мм Multicolor Природни Жолта Оникс Монистра Круг DIY Лабава Carnelian Накит Додаток Дел 15inch

2017 Нови За Ѓердан&Хривнија 10мм Multicolor Природни Жолта Оникс Монистра Круг DIY Лабава Carnelian Накит Додаток Дел 15inch

Rating 
DEN 212.00
DEN 415.20
-49 %

Залиха
Во магацинот.

Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
a342
Објектот Тежина:
0.08
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Најдобри понуди