• Обновено
нова Мода 7-8ММ Слатководни Бисер Ориз форма 14 Работи количество DIY Изработка на накит трговија на Големо и на мало

нова Мода 7-8ММ Слатководни Бисер Ориз форма 14 Работи количество DIY Изработка на накит трговија на Големо и на мало

Rating 
DEN 437.00
DEN 575.52
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Опис на производот
Ова е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња. ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.ви благодариме за разбирањето!
Прстен големина референца мапа
Хривнија спецификација
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Ориз
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
WUBIANLU
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
0.1
Бисер Квалитет:
ААА
Број На Модел На:
ZS1018
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Надворешниот Дијаметар:
14 Inch
Објектот Дијаметар:
7-8mm

Најдобри понуди